سوالات متداول

سوالات متداول و راهنمایی برای کاربران

- برای استفاده از آموزشها چرا نیاز به ورود حساب کاربری داریم؟
پاسخ: جهت استعلام خرید و پرداخت شما عزیزان نیاز به ایجاد حساب و احراز هویت و تایید حساب کاربری خواهیم داشت که برای بازیابی پرداخت ها الزامی است. 

-  دسترسی به دوره های آموزشی چطور انجام می‌شود؟
پاسخ: پس از پرداخت (برای دوره های غیر رایگان) دسترسی حساب کاربری شما به آن دوره فعال خواهد شد و از لیست سرفصلهای دوره امکان مشاهده آنلاین ویدیوها یا دریافت ویدیوها (دانلود) برقرار می‌شود. 

- آیا پرداخت ها یا آموزش ها تاریخ انقضا دارند؟
پاسخ: در حال حاضر خیر. آموزشهای درسونه پس از پرداخت همیشه در اختیار شما قرار خواهند داشت. در صورتی تغییر در وضعیت این مورد، در بخش قوانین درسونه ذکر خواهد شد.

- آیا ارتباط مستقیم با مدرس دوره وجود دارد؟ 
پاسخ: به طور کلی خدماتی در ا ین خصوص از سوی درسونه وجود ندارد. اگر سوالی در مورد آن دوره یا نحوه آموزش داشتید می‎‌توانید در بخش ایجاد دیدگاه برای آن دوره پیام خود را ثبت کنید و تیم درسونه در صورت لزوم با مدرس مربوطه هماهنگی لازم را ایجاد میکنید و پاسخ مدرس را منتشر خواهد کرد برای آن دیدگاه. با تشکر.

- آموزش ها به چه صورت عرضه می‌شوند؟
پاسخ: تمامی آموزشها بصورت ویدیو محور و آنلاین در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد.

- هزینه آموزش ذکر شده در صفحه مربوط به دوره، به ازای یک فصل است یا کل کتاب؟
پاسخ: مبلغ مشخص شده به ازای کل آن آموزش(کتاب) است.

- آیا امکان پرداخت هزینه دوره به صورت کارت به کارت برای اشتراک در دوره امکان پذیر است؟
پاسخ: بله، برای اینکار یا پشتیانی درسونه در شبکه های اجتماعی یا تماس مستقیم با دفتر درسونه هماهنگ کنید.

- پول از حسابم کسر شده ولی دروه برای من باز نشد!
پاسخ: به ندرت به خاطر هماهنگ نبودن زیرساختها و سرورهای درگاه ها اینترنتی پس از پرداخت امکان دارد که مبلغ پرداختی شناسایی نشود و نیاز به تماس یا ایجاد تیکت به واحد پشتیبانی درسونه خواهید داشت تا تیم پشتیبانی دوره مربوطه را برای شما فعال کنند.  

- سرعت دانلود ویدیوها برای من کند است! چه کار کنم؟
پاسخ: در برخی از شهرها به دلیل ناهمانگی در زیرساختهای اینترنتی امکان دارد سرعت دریافت ویدیوها با کندی موقت روبه‌رو باشد که معمولا با تغییر حالت شبکه همراه از 3G به 4G و برعکس و یا تغییر اینترنت از اینترنت همراه به اینترنت خانگی و برعکس مشکل برطرف خواهد شد.